Ogłoszenia duszpasterskie na XX niedzielę zwykłą (16.08.2020 r.)

  1. Dziś Ksiądz Biskup Romuald Kamiński dokona odsłonięcia i poświęcenia figury Matki Bożej Łaskawej w Radzyminie przy Sanktuarium Świętego Jana Pawła II. To symboliczny gest podziękowania naszej diecezji za opiekę Matki Bożej.
  2. Dziś można złożyć ofiary do puszek na wsparcie rodzin ofiar tragedii w Bejrucie. Zebrane środki przekażemy przez Caritas.
  3. Punkt Parafialny Caritas będzie nieczynny od 17.08 do 31.08. Zapraszamy ponownie we wrześniu.
  4. W tym tygodniu we wtorek adoracja od godz. 15.00 do godz. 18.00, a w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.
  5. Katolickie Przedszkole Montessori „Koniczynka” przy ul. Fieldorfa 12/5 posiada jeszcze wolne miejsca.
  6. Ksiądz Łukasz Piotrowski zaprasza rodziców dzieci komunijnych, które we wrześniu mają przystąpić do I Komunii św., do przeczytania wiadomości wysłanej przez platformę Librus.
  7. Na stoliku z tyłu kościoła jest do zabrania broszura mówiąca o działaniu Matki Bożej Łaskawej, szczególnie podczas Cudu nad Wisłą. Jest też obrazek Matki Bożej Łaskawej. Prosimy je zabrać jako prezent od Parafii.
  8. Broszura i obrazki są też w księgarence. Można nabywać tam nowy Tygodnik „Idziemy”. Polecamy wywiad z ks. Biskupem Romualdem Kamińskim zatytułowany „Testament obrońców Polski” oraz artykuły i felietony związane ze 100-leciem Bitwy Warszawskiej.