Kawiarenka Parafilna

Herbata, aromatyczna kawa, pyszne ciasta wypiekane przez naszych parafian, a ponadto długa chwila dobrej rozmowy, szansa na partyjkę  szachów, warcaby lub grę planszową dla młodszych  miłośników. Gdzie? W świetlicy św. Romualda od 8.04.2018 r. ruszyła Kawiarenka parafialna i jest otwarta  po każdej niedzielnej Mszy św. o godz. 9:30 i 11.00.

Można tu wspólnie, przedpołudniowo spędzić  czasu wśród parafian. Zapoznać się z  tymi, których widujemy niemalże co niedzielę na Mszy świętej, a nie mieliśmy dotychczas sposobności zamienić kilka słów.  Kawiarenka to miejsce wypełnione serdecznością,  gdzie można spotkać się  i porozmawiać z tymi, których nie widzieliśmy cały tydzień, bo tu każdy jest mile widziany. .

Był już koncert gitarowy Marcina Wargockiego z muzyką z płyty „GPS na niebo”, wieczór w Niedzielę Miłosierdzia ze świadectwami osób ze wspólnot, były ciekawe rozmowy z dziennikarką Moniką Odrobińską z Tygodnika „Idziemy” opowiadającą o swojej książce „Żyć nie umierać”, a wiele dobrych chwil nadal przed nami bo chcemy się rozwijać z myślą o Was.

Jeśli chcesz pomóc i włączyć  w dzieło integrujące naszą wspólnotę parafialną zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z obsługą Kawiarenki  lub telefonicznie (Ania Mierzęcka 502 157 880 lub Basia Wdowiak  505 035 200).

Zapraszamy i czekamy na Was 🙂