Kawiarenka Parafilna

Herbata, aromatyczna kawa, pyszne ciasta wypiekane przez naszych parafian, a ponadto długa chwila dobrej rozmowy, szansa na partyjkę  szachów, warcaby lub grę planszową dla młodszych  miłośników. Gdzie? W świetlicy św. Romualda od 8.04.2018 r. ruszyła Kawiarenka parafialna i jest otwarta  po każdej niedzielnej Mszy św. o godz. 9:30.

Można tu wspólnie, przedpołudniowo spędzić  czasu wśród parafian. Zapoznać się z  tymi, których widujemy niemalże co niedzielę na Mszy świętej, a nie mieliśmy dotychczas sposobności zamienić kilka słów.  Kawiarenka to miejsce wypełnione serdecznością,  gdzie można spotkać się  i porozmawiać z tymi, których nie widzieliśmy cały tydzień, bo tu każdy jest mile widziany. .

Był już koncert gitarowy Marcina Wargockiego z muzyką z płyty „GPS na niebo”, wieczór w Niedzielę Miłosierdzia ze świadectwami osób ze wspólnot, były ciekawe rozmowy z dziennikarką Moniką Odrobińską z Tygodnika „Idziemy” opowiadającą o swojej książce „Żyć nie umierać”, a wiele dobrych chwil nadal przed nami bo chcemy się rozwijać z myślą o Was.

Jeśli chcesz pomóc i włączyć  w dzieło integrujące naszą wspólnotę parafialną zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z obsługą Kawiarenki  lub telefonicznie (Ania Mierzęcka 502 157 880 lub Basia Wdowiak  505 035 200).

Zapraszamy i czekamy na Was 🙂

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”7″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”24″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”default” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]