Niedziela 22.09.2019

 1. Kandydatów rozpoczynających przygotowanie do sakramentu bierzmowania zapraszamy dziś na godz. 19.00 do kaplicy św. Wojciecha.
 2. Wolontariusze Radia Warszawa zebrali 3200 zł. Dziękujemy za ofiarność i zachęcamy do słuchania Radia Warszawa na 106,2 FM.
 3. Zapraszamy na spotkania Odnowy w Duchu Świętym w poniedziałki o godz. 19.00 w kaplicy św. Wojciecha.
 4. W najbliższy poniedziałek Kościół wspomina św. Pio z Pietrelciny. Zapraszamy tego dnia na Mszę świętą i na spotkania Grupy Ojca Pio.
 5. W piątek wspomnienie św. Wincentego a Paulo. To ostatni piątek miesiąca. Będziemy czytać wypominki od godz. 17.00. Włączmy się we wspólną modlitwę za dusze w czyśćcu cierpiące.
 6. Wspólnota Najświętszego Sakramentu i Niepokalanej zaprasza na pielgrzymkę do Lichenia, wraz z dziećmi 5-6 października. Zapisy w zakrystii.
 7. Oaza zaprasza na spotkanie młodzież od VII klasy szkoły podstawowej. Oaza spotyka się w każdy piątek o godz. 19.00 w kaplicy św. Wojciecha.
 8. Dzieci, młodzież oraz całe rodziny zapraszamy na wieczory gier planszowych w soboty od godz. 19.00 do kawiarenki. Można poznać wiele ciekawych sposobów spędzenia wolnego czasu i budowania relacji rodzinnych i przyjacielskich.
 9. W księgarence parafialnej do nabycia podręczniki do katechezy i tygodniki katolickie.
 10. W sobotę 5 października w naszej parafii odbędzie się „Różaniec do granic św. Patryka”. Zbiórka o godz. 11.55: I Część Radosna – róg ul. Bora-Komorowskiego i Fieldorfa, II Część Światła – róg ul. Fieldorfa i Nowaka-Jeziorańskiego, III Część Bolesna – róg ul. Bora-Komorowskiego i Trasy Siekierkowskiej, IV Część Chwalebna – róg ul. Bora-Komorowskiego i Fieldorfa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 11. W niedzielę 6 października odbędzie się Jesienny Piknik Parafialny. Zwracamy się z prośbą o pomoc w przygotowaniach i w pieczeniu ciast. Osoby, które chciałby się aktywnie włączyć w organizację pikniku mogą zgłaszać się do Księży. Zbieramy fanty na loterię. Mogą to być np. gadżety firmowe, książki, gry planszowe, artykuły papiernicze, maskotki, wyroby rękodzielnicze itp. Prosimy tylko, aby przekazywane przedmioty były w dobrym stanie. Przyjmiemy także koraliki na bransoletki. Dodatkowo, na naszym parafialnym facebooku pojawiła się ankieta z propozycjami piosenek do wspólnego śpiewania z księdzem Proboszczem. Do 28 września można głosować na swoje ulubione tytuły. 20 piosenek, które zdobędą najwięcej głosów, trafi do śpiewnika przygotowanego na śpiewanki z ks. Proboszczem. Zachęcamy do udziału w ankiecie.
 12. Dziś w naszej kawiarence nowość – kanapki z pysznym twarożkiem, własnoręcznie wykonane przez naszych parafian, a barmanem ks. Karol!