Niedziela 15.09.2019 r.

  1. Spotkanie Rad Parafialnych dziś o godz. 11.00 w kawiarence.
  2. Wolontariusze Radia Warszawa zbierają przed kościołem środki wspierające rozwój i dalszą misję naszej diecezjalnej rozgłośni. Zapraszamy do słuchania na 106,2 FM.
  3. Msza w rycie trydenckim, jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca, dziś o 14.00.
  4. Zapraszamy na spotkania Odnowy w Duchu Świętym w poniedziałki o 19.00 w kaplicy św. Wojciecha.
  5. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Najświętszego Sakramentu i Niepokalanej od godz. 15.00 do 18.00. Wspólnota zaprasza również na pielgrzymkę do Lichenia, wraz z dziećmi 5-6 października. Zapisy w zakrystii.
  6. Natomiast młodzież od VII klasy s.p. zapraszamy na spotkanie oazy w piątek o 19.00 w kaplicy św. Wojciecha.
  7. Kandydatów rozpoczynających przygotowanie do sakramentu bierzmowania zapraszamy w niedzielę za tydzień 22.09 na godz. 19.00 do kaplicy św. Wojciecha.
  8. Także 22.09 odbędzie się pierwsze powakacyjne spotkanie scholki dziecięcej. Wszystkie dzieci chętne, aby śpiewać na Mszach o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie w niedzielę do kaplicy św. Wojciecha na godz. 10.15.
  9. Dzieci, młodzież oraz całe rodziny zapraszamy na wieczory gier planszowych w soboty od 19.00 do kawiarenki. Można poznać wiele ciekawych sposobów spędzenia wolnego czasu i budowania relacji rodzinnych i przyjacielskich.
  10. 6 października odbędzie się Jesienny Piknik Parafialny. W związku z tym zwracamy się z prośbą o pomoc w przygotowaniach i w pieczeniu ciast. Osoby, które chciałby się aktywnie włączyć w organizację pikniku mogą zgłaszać się do Księży. Zbieramy fanty na loterię. Mogą to być np. gadżety firmowe, książki, gry planszowe, artykuły papiernicze, maskotki, wyroby rękodzielnicze lub inne rzeczy czy usługi, które ucieszą uczestników loterii. Prosimy tylko, aby przekazywane przedmioty były w dobrym stanie. Przyjmiemy także koraliki na bransoletki. Dodatkowo na naszym parafialnym facebooku pojawi się ankieta z propozycjami piosenek do wspólnego śpiewania z księdzem Proboszczem. Do 28 września można głosować na swoje ulubione tytuły. 20 piosenek, które zdobędą najwięcej głosów trafi do śpiewnika przygotowanego na śpiewanki z ks. Proboszczem. Zachęcamy do udziału w ankiecie.