Niedziela 2 lutego 2020 r.

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – Święto Ofiarowania Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 12.30 procesja eucharystyczna i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 18.00. Spotkanie Koła Żywego Różańca po procesji w sali Totus Tuus na parterze. W ramach Formacji Niedzielnej o godz. 19.00 ks. Bartek zaprasza na spotkanie o przykazaniu V „nie zabijaj”. Za tydzień spotkanie „Lęki i odwaga kobiet według Księgi Judyty”. Obchodzimy dziś światowy dzień życia konsekrowanego – taca przeznaczona jest na zakony klauzurowe. Obejmijmy naszą modlitwą wszystkie osoby poświęcające życie Bogu.
  2. Serdecznie zapraszamy do kawiarenki po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 na domowe ciasta, gorącą czekoladę, kawę i zimową cytrusową herbatę. Jednocześnie zespół kawiarenki przygotował małą niespodziankę – grę towarzyską „poznajmy się lepiej”. Zachęcamy!
  3. Dziś przed kościołem kwesta Caritas naszej parafii.
  4. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Mszę św. i adorację Najświętszego Sakramentu w poniedziałek o godz. 19.00 w kaplicy św. Wojciecha.
  5. Dbając o piękno liturgii, zakupiliśmy w ostatnim czasie wysokiej jakości pateny do udzielania Komunii świętej.
  6. Organizujemy pielgrzymkę samolotową do Medjugorie w terminie 22-26 kwietnia. Zachęcamy bardzo do uczestnictwa w pielgrzymce naszych parafian i nie tylko. Głównym organizatorem pielgrzymki jest znane z wieloletniego doświadczenia Biuro Pielgrzymkowe Księży Marianów. Bogaty program pielgrzymki, który znajduje się na stronie internetowej parafii, obejmuje również część turystyczną. Rezerwacji można dokonać przez stronę internetową oraz osobiście u ks. Łukasza lub ks. kl. Antoniego – odpowiedzialnych za wyjazd. Prosimy o w miarę szybkie podjęcie decyzji w tej sprawie, ponieważ termin jest nieodległy.
  7. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź na każdej Mszy św. i wieczorem od godz. 17.00. Po Mszy św. wieczornej grupa misyjna zaprasza na wspólny Różaniec.
  8. Zapraszamy na wieczór gier planszowych w najbliższą sobotę w kawiarence o godz. 19.00.
  9. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich.