Niedziela 9 lutego 2020 r.

  1. Dziś o godz. 19.00 w ramach Formacji Niedzielnej spotkanie pt.: „Lęki i odwaga kobiet według Księgi Judyty” – prowadzi Studium Biblijne Kobiet. Za tydzień wykład ks. Karola Szelągowskiego „Tajemnice Mszy świętej”.
  2. We wtorek obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Na Mszę świętą wieczorną zapraszamy szczególnie osoby chore i cierpiące, gdyż udzielany będzie sakrament chorych. Zwracamy się z serdecznym apelem do wszystkich parafian: jeśli wiecie o takich osobach w waszym otoczeniu, proszę, pomóżcie im wziąć udział we wtorkowym nabożeństwie. Już teraz z serca dziękujemy za okazaną życzliwość.
  3. W czwartek 13 lutego po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo fatimskie, a następnie adoracja w ciszy do godz. 21.00.
  4. W niedzielę za tydzień wypada trzecia niedziela miesiąca, zapraszamy więc na Mszę w rycie trydenckim o godz. 14.00.
  5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę samolotową do Medjugorie w terminie 22-26 kwietnia. Program pielgrzymki organizowanej przez biuro turystyczne Księży Marianów znajduje się na stronie internetowej parafii. Rezerwacji można dokonać przez stronę internetową oraz osobiście u ks. Łukasza lub ks. kl. Antoniego – odpowiedzialnych za wyjazd. Ze względu na nieodległy termin pielgrzymki, prosimy osoby zainteresowane o w miarę szybkie podjęcie decyzji w tej sprawie.
  6. W kaplicy Matki Bożej Łuckiej zamontowaliśmy telewizor z podglądem na prezbiterium, dzięki czemu przebywające tam osoby mogą nie tylko słyszeć, ale też widzieć, co dzieje się w czasie Eucharystii.
  7. Bardzo dziękujemy ekipie kawiarenkowej za zorganizowanie w zeszłym tygodniu gry towarzyskiej, dzięki której mogliśmy jeszcze lepiej poznać się w naszej wspólnocie. Dziękujemy też wszystkim za udział. Także dzisiaj zapraszamy do kawiarenki na pyszne domowe ciasta, kawę, herbatę, gorącą czekoladę.