Ogłoszenia VI niedziela Wielkanocy (2.05.2021 r.):

 

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Świętej zbiórka na cele parafialnej Caritas.
  2. Nabożeństwa majowe z Litanią loretańską w niedziele po Mszy Świętej o godz. 18.00. W dni powszednie nabożeństwo po Mszy o godz. 8.00 i 18.00.
  3. Z rzeczy materialnych: Wymieniliśmy tablice ogłoszeniowe przed kościołem. Obecne są większe, aby nie było potrzeby wieszać nic na drzwiach i nie niszczyć drewna.
  4. W tym tygodniu:

– w poniedziałek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte o godz. 7.00, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 16.30, 18.00, 20.00. Na koniec ostatniej Mszy Świętej o 20.00 indywidualne modlitwy za tegorocznych maturzystów. Rozpoczyna się bowiem czas egzaminów dojrzałości. Wszystkich maturzystów, ich rodziców i nauczycieli zachęcamy do modlitwy o dary Ducha Świętego.

– we wtorek wspomnienie św. Floriana;

– w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy;

– w czwartek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba; także pierwszy czwartek miesiąca. Pomodlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;

– w piątek po nabożeństwie majowym odbędzie się Różaniec misyjny.

  1. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa. Spowiedź Św. w piątek od godz. 6.50 i od godz. 17.15.
  2. Chorych i starszych ze Spowiedzią i Komunią Św. odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.
  3. W sobotę uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika.
  4. Tegoroczna zbiórka darów zorganizowana w Wielkim Poście pozwoliła na zaopatrzenie naszych rodzin w środki czystości. Udało się pomóc 76 rodzinom z naszej Parafii, które otrzymały paczki. Dziękujemy Wam oraz panu Robertowi za hojność.
  5. W tym roku I Komunia Święta odbędzie się 22 maja. Polecamy dzieci i ich rodziny Waszej modlitwie.
  6. Na koniec, dziękujemy za Waszą dobroć i zaangażowanie w życie Parafii.