XIII niedziela zwykła (28 czerwca 2020 r.)

Dziś po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów przed wyjazdami na wakacje. Drugie takie poświęcenie będzie we wspomnienie św. Krzysztofa.

Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy świętej o godz. 7.00 i godz. 18.00.

W lipcu i sierpniu w niedziele będą Msze święte jak przed pandemią: o 8.00, 9.30, 11.00,12.30,18.00 i 20.00. Msze święte w dni zwykłe o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.

Każdego dnia zapraszamy na adorację NS w ciszy po Mszy wieczornej aż do godziny 20.00.

Jutro, 29 czerwca, przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, rocznica konsekracji naszego kościoła. Swoimi modlitwami obejmiemy naszą Parafię i papieża Franciszka. Tradycyjnie, ofiara zbierana w tym dniu jest przekazywana na działalność Stolicy Apostolskiej.

We wtorek i sobotę zapraszamy na wieczór gier planszowych. Zawsze o godz. 19.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek prosimy Boga o nowe i święte powołania do pracy w Kościele.

W piątek możemy przyjąć Komunię wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata. Spowiedź od godz. 6.45 i od godz. 17.15. Tego dnia wizyta u chorych rano i różaniec misyjny po Mszy św. wieczornej.

W sobotę czcicieli Matki Najświętszej zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00.

W niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Jak zwykle w pierwsze niedziele, zbiórka parafialnego Caritas, adoracja NS i zebranie Różańca.

Rzeczy materialne: Skończyliśmy w tym tygodniu przebudowę systemu nawadniania ogrodu. Mamy swoje własne ujęcie wody. Z obu stron plebanii do podlewania możemy już nie używać wody miejskiej. Jak odłożymy trochę finansów, przeciągniemy tę wodę jeszcze na drugą stronę kościoła. Dziękujemy Panu Andrzejowi, że udało się to zrobić bardzo tanio. Dziękujemy też Panu Leszkowi i Jankowi za bezpłatne czyszczenie zatkanych rynien. Dziękujemy Wam wszystkim za wszelką pomoc duchową i materialną.

Zachęcamy do nabywania i lektury naszego diecezjalnego Tygodnika „Idziemy”.

Wszystkim wyjeżdżającym życzymy, aby wakacje i urlopy były miłym wypoczynkiem oraz czasem wzrostu duchowego.