Ogłoszenia XIII niedziela zwykła (26.06.2022 r.):

 1. Dziękujemy za zbiórkę na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą. Zebraliśmy 1310 złotych.
 2. Po Mszy o 9.30 i Mszy o 11.00 nasza parafialna kawiarenka przygotowuje niespodziankę – spotkanie autorskie. Zaproszeni goście: pan Piotr Goszczycki, ks. Mariusz Lech i ks. Łukasz Piotrowski będą podpisywali książkę „Rozmowy u św. Patryka”. Dziś cena promocyjna książki: 20 zł. Można porozmawiać z księżmi i podzielić się uwagami na temat ich pracy w naszej Parafii, a także podziękować za ich posługę. Dziś po trzech ostatnich Mszach świętych zbiórka do puszek na rehabilitację Maćka Antoszkewicza.
 3. Zakończył się rok szkolny. Dziękujemy szczególnie katechetom, nauczycielom i pracownikom szkół oraz przedszkoli za ofiarną pracę. Dziękujemy rodzicom, którzy posyłali dzieci na religię. Dzieciom życzymy cudownych wakacji. Dziękujemy za piękną pracę osobom odpowiedzialnym i animatorom wszystkich zespołów parafialnych. Szczególnie dziękujemy bielankom: Natalii, Alicji, Agacie i Mariance za służbę Jezusowi w Eucharystii.
 4. W wakacje porządek Mszy świętych pozostaje bez zmian.
 5. W środę uroczystość św. Piotra i Pawła. Tego dnia przypada również XX-lecie konsekracji kościoła. Zapraszamy na uroczystą Mszę o 18.00. Dziękujemy za naszą świątynię. Taca tego dnia przeznaczona na konserwację Bazyliki św. Piotra oraz apostolską i charytatywną działalność Stolicy Apostolskiej (tzw. świętopietrze).
 6. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 6.45 i od 17.15. Do chorych ruszamy o 9.15.
 7. W sobotę wspominamy Niepokalane Serce Maryi. Po Mszy o godz. 8.00 nabożeństwo pierwszosobotnie: różaniec i rozmyślanie.
 8. W następną niedzielę 3 lipca pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 12.30 będzie procesja Eucharystyczna, a po niej adoracja prowadzona przez Koła Żywego Różańca, następnie po Koronce do Miłosierdzia Bożego będzie adoracja w ciszy. Po każdej Mszy zbiórka na parafialną Caritas.
 9. Wspólnota SNE zaprasza na plenerowe spotkanie z Witkiem Wilkiem na Bemowie. Szczegóły na plakatach.
 10. Zachęcamy do lektury naszego diecezjalnego tygodnika „Idziemy”.
 11. Dziś na koniec każdej Mszy świętej zespół synodalny naszej parafii składa sprawozdanie. Posłuchajmy.