Ogłoszenia – V Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś V niedziela Wielkiego Postu. Od tej niedzieli Kościół zasłania krzyże. Po każdej Mszy świętej zbiórka na cele Caritas. Zapraszamy po sumie na procesję, nabożeństwo do św. Joanny Beretty Molli i spotkanie różańcowe. Potem adoracja Najświętszego Sakramentu aż do Gorzkich Żali.
  2. Gorzkie Żale w niedzielę o 17.15.
  3. Droga Krzyżowa w piątek: dla dzieci o 17.00, dla dorosłych o 8.30 a o 18.30 Droga Krzyżowa ulicami Gocławia. Rozpoczniemy ją Mszą Świętą o 18.00. Ekstremalna Droga Krzyżowa „Patryk’ rozpocznie się o Mszą o 19.00.
  4. Adoracja w piątek odwołana ze względu na drogę krzyżową.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Mile widziane będą własne, oryginalne palmy, robione w domu z dziećmi czy wnukami. Przed kościołem będą rozprowadzane przez naszych parafian gotowe, żywe palmy. Dochód ze sprzedaży palm przeznaczymy na renowację drzwi do kościoła.
  6. Z rzeczy materialnych w tym tygodniu zmieniliśmy dekoracje na ogrodzeniu i frontonie kościoła. Prosimy serdecznie, aby nie wywieszać i nie umieszczać żadnych rzeczy w przestrzeni kościoła bez zgody duszpasterzy. Dziękujemy za zrozumienie i Waszą ofiarność.
  7. Rodzin z Domowego Kościoła wyjeżdżają w dniach 1-3 maja do Nadliwia razem z księdzem proboszczem. Mogą się dołączyć rodziny zainteresowane i nie zainteresowane Domowym Kościołem. Można zabrać z sobą dzieci w każdym wieku. Wyjazd połączy odpoczynek z elementem rekolekcji. W ofercie zwiedzanie Loretto, basen w Wyszkowie, lody w Jadowie i inne okoliczne atrakcje. Zapisy u Pani Agnieszki pod telefonem 509-873-109.
  8. Odnowa w Duchu Świętym organizuje wyjazd autokarowy do Częstochowy na czuwanie. 18 maja, wyjazd 5.30, powrót ok. 22.00, koszt ok. 60 zł. Zapisy w zakrystii.
  9. Zapraszamy do lektury tygodników katolickich.