Ogłoszenia duszpasterskie – V niedziela Wielkanocna

Wczoraj święcenia diakonatu przyjął kleryk naszej Parafii Marek Miziołek. Prosimy o modlitwę za niego i za kleryka Stanisława.

Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna.
Dzisiaj Formacja Niedzielna o 19.00. Temat: Problemy pracy i uczciwej zapłaty. Jak być uczciwym pracownikiem i uczciwym pracodawcą? Jak łączyć wiarę i życie osobiste z pracą? Jakiej domagać się zapłaty i ile płacić innym? Prowadzą spotkanie Joanna Wolf i ks. Marek Kruszewski. Za tydzień w Formacji Niedzielnej temat: Jak przepracować konflikty w narzeczeństwie i małżeństwie. Prowadzi: Ks. Robert Wielądek.
We wtorek trzeci wtorek miesiąca. Zapraszamy na adorację od 15.00 do 18.00.
W najbliższą niedzielę trzecia z rocznic Pierwszej Komunii świętej. Zapraszamy klasy IV I, J, K, L.
Spowiedź przed Rocznicą w piątek najbliższy od godz. 17.00. Zapraszamy do spowiedzi dzieci, ich rodziców, rodzeństwo i chrzestnych.
Za tydzień kazania w naszej parafii będzie głosił polski kapłan pracujący na Ukrainie, ks. Paweł Rossa.
Zapraszamy na nabożeństwa majowe. W dni powszednie po Mszy wieczornej a w niedziele o 17.30. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
Planujemy festyn parafialny na 9 czerwca. Dobre pomysły na festyn prosimy zgłaszać do Pani Magdy Pająk. Pomysły dyskusyjne do księży.
Zapraszamy na pielgrzymkę do Libanu, ojczyzny św. Charbela. Termin: 8-16 listopada, opiekunem jest ks. Bartek, plan wyjazdu i zapisy w zakrystii.
Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą Parafię swoją życzliwością. Bóg zapłać.