Ogłoszenia XXI niedziela zwykła (23.08.2021 r.):

 

  1. Dziś XXI niedziela zwykła. We wtorek przypada święto Św. Bartłomieja Apostoła. To dzień imienin posługującego do lipca w naszej parafii ks. Bartka. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  2. W czwartek 26 sierpnia uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Polecamy jej szczególnie naszych panów z Totus Tuus. Msze Święte tego dnia o godz. 7.00, 8.00, 9.30, 18.00 i 20.00.
  3. W piątek będziemy obchodzić wspomnienie Św. Moniki – patronki matek oraz wdów. Jest to ostatni piątek miesiąca. Zapraszamy do modlitwy za zmarłych. Wypominki o godz. 17.00
  4. Z rzeczy materialnych: Odnowione zostały ostatnio drzwi boczne kościoła i drzwi do plebanii. Z przekładaniem kostki zbliżamy się do starej plebanii. Dziękujemy za pomoc duchową, materialną, a szczególnie za życzliwość okazaną ostatnio, kiedy woda dotkliwie zalewała nasze piwnice.
  5. Przypominamy, że nie można już korzystać z dyspensy od uczestnictwa w Mszy św. niedzielnej. Przychodźmy na nabożeństwa, dopóki można.
  6. Polecamy lekturę tygodnika Idziemy, który jest dostępny na stoliku pod chórem oraz w księgarence. Zachęcamy do przeczytania artykułów: komentarza do Ewangelii naszego księdza Łukasza Piotrowskiego; „Co by było, gdyby jakiś piłkarz wystąpił na meczu z opaską ruchu prolife?” – zastanawia się o. Dariusz Kowalczyk. Tygodnik Idziemy przynosi też wspomnienia o śp. arcybiskupie Henryku Hoserze.
  7. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia.