Ogłoszenia Parafialne 16.04.2023r.

1. Dziś druga niedziela Wielkanocy, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na cele charytatywne naszej Diecezji.
2. Oaza Dzieci Bożych zaprasza tradycyjnie po Mszy o 11:00. Dziś odbędzie się gra terenowa.
3. Dzisiaj również o godz. 15:00 koronka i modlitwy z Niedzieli Miłosierdzia.
4. Od niedzieli Miłosierdzia w każdą Niedzielę Wielkanocną zapraszamy na Drogę Światła, wielkanocny odpowiednik Drogi Krzyżowej. Będziemy rozważać wydarzenia od zmartwychwstania Jezusa Chrystusa aż do Zesłania Ducha świętego. Zapraszamy w niedziele na godz. 17:15.
5. Zapraszamy na wspólne świętowanie Zmartwychwstania do naszej kawiarenki parafialnej przy zapachu kawy i smaku pysznych ciast po Mszach o 9:30 i 11:00.
6. Dziś przypada także patronalne święto „Caritas” oraz rozpoczyna się w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Zespół Parafialnej „Caritas” dziękuje za każde wsparcie finansowe i materialne naszym parafianom i sponsorom. Jednocześnie osoby prowadzące „Caritas” naszej parafii proszą o nie przynoszenie ubrań zimowych do punktu „Caritasu” ponieważ nie ma możliwości ich przechowywania. Prosimy o odzież sezonową.
7. Pani Dorota zaangażowana od lat w Caritas i prowadzenie bielanek ma prośbę, którą ze względu na jej zasługi ośmielamy się podać: w związku z pogarszającym się stanem zdrowia jej męża, muszą wyprowadzić się z mieszkania na drugim piętrze bez windy. Szukają mieszkania na parterze lub nisko z windą. Podajemy telefon do kontaktu: 698-653-987.
8. W najbliższy czwartek zaczynają się w Warszawie coroczne Targi Książki Katolickiej.
9. Zainteresowanych na wyjazd rodzin na majówkę nad morze od 29 kwietnia prosimy o kontakt z księdzem proboszczem.
10. Są jeszcze wolne miejsca na letnie kolonie dla dzieci w lipcu oraz dla młodzieży w sierpniu. Kontakt z Ks. Karolem Wejdą.