Co to jest REO

REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE ODNOWY

„Bóg jest Miłością” – czym są dla Ciebie te słowa? Niewiele znaczącą formułką, hasłem reklamowym głoszonym w kościołach, czy prawdą mającą realny wpływ na Twoje życie? Kim jest dla Ciebie Bóg? Kim Jezus Chrystus? Duch Święty?

Okazją do postawienia takich pytań są rekolekcje, na które zaprasza Odnowa
w Duchu Świętym. Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy są propozycją dla ludzi, którzy szukają sensu życia, wątpią, czy Bóg naprawdę istnieje, a jeżeli nawet, to czy interesuje się naszym życiem. A także dla tych, którzy chodzą do kościoła, ale raczej z przymusu niż
z wewnętrznej potrzeby. Dla tych, którzy religię i przykazania Boże przeżywają jako ciężar, który bardziej odbiera wolność niż ją daje. Albo dla tych, którzy starają się realizować zasady wiary, ale są tym zmęczeni, bo widzą, że taka postawa utrudnia życie i mało daje radości. Wreszcie dla tych, którzy chcą pogłębić swoje życie duchowe i pragną bardziej osobistej relacji z Bogiem, prawdziwego doświadczenia Jego miłości.

Konferencje rekolekcyjne przeznaczone są dla każdego, niezależnie od stanu jego wiary. Mile widziane są osoby, które dotychczas miały niewiele wspólnego z Kościołem lub były do niego nastawione raczej nieufnie. Warto zobaczyć i usłyszeć coś nowego. Celem, do którego prowadzą rekolekcje, jest duchowe odrodzenie – spotkanie z Bogiem działającym,
z Duchem Świętym, który pozwala naprawdę doświadczyć, że Bóg nas kocha, że jest Miłością.

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy odbywają się kilka razy w roku w różnych parafiach Warszawy i okolic. Zazwyczaj składają się z 10 cotygodniowych spotkań. Tak więc potrzebna jest świadoma decyzja uczestnictwa w rekolekcjach i takie zorganizowanie czasu, żeby móc uczestniczyć od początku do końca. Ale może to być właśnie ten czas, który odmieni Twoje życie.

Informacje o terminach i miejscach REO można uzyskać kontaktując się z grupą Odnowy w Duchu Świętym w każdy poniedziałek po wieczornej mszy świętej, albo z Centrum Formacji „Wieczernik” w Magdalence.

Adres internetowy: www.cfwieczernik.odnowa.org ;

Dyżury telefoniczne: wtorek 14-16 i czwartek 18-21, tel. 22 757 99 93

Do przemyślenia

Ga 5, 14

"Bo całe Prawo wypełnia się w tym jednym nakazie: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego"

Sakramenty Święte

Warto przeczytać

Warto posłuchać

Warto obejrzeć

Website Security Test