Przyjaciele Miłości Miłosiernej

przyjacielemmCzy nie zdarza się w naszym życiu tak, że staramy się być dobrymi i wiernymi chrześcijanami, chodzimy co niedziela do kościoła, spowiadamy się i przyjmujemy sakramenty, czasem pójdziemy nawet na nabożeństwo majowe czy różaniec, ale nie widzimy wyraźnego wzrostu i rozwoju naszej wiary i nas samych? Od czego zatem to zależy i co należy zrobić, aby nasze życie stawało sie coraz pełniejsze i głębsze? Otóż życie duchowe wymaga od nas podjęcia decyzji oraz cierpliwego i wytrwałego trwania przy podjętym postanowieniu. Przypomina to czasem pielęgnowanie ogrodu czy uprawę roli – cierpliwe sianie, uprawianie, podlewanie aż do czasu, gdy pojawi sie czas zbierania owoców, którymi możemy sie cieszyć.

W internecie możemy skorzystać ze wspaniałej pomocy na drodze wewnętrznego rozwoju, cierpliwej pracy nad sobą oraz modlitwy – cykl konferencji prowadzonych przez małżonków Monikę i Marcina Gajdów jest dostępny dla każdego z nas na jedno kliknięcie. Marcin jest lekarzem, Monika pedagogiem, mają czwórkę dzieci i oboje od wielu lat prowadza aktywną działalność rekolekcyjną i terapeutyczną. Z tej działalności oraz przede wszystkim z własnego doświadczenia głębokiego życia duchowego czerpią doświadczenie i mądrość, którymi dzielą sie w konferencjach dostępnych dla wszystkich pod tym linkiem:

 KONFERENCJE

W klimacie proponowanej przez nich duchowości Miłości Miłosiernej odbywają sie też spotkania modlitewne w różnych miastach Polski, również w Warszawie i okolicach (Otwock, Ząbki), szczegóły poniżej:

 REKOLEKCJE 

Grażyna

Do przemyślenia

Ps 51,10

"Spraw, abym usłyszał radość i wesele, niech się radują kości, które skruszyłeś"

Sakramenty Święte

Warto przeczytać

Warto posłuchać

Warto obejrzeć

Website Security Test