Modlitwa o uzdrowienie wewnetrzne

Panie Jezu Chryste, mój Mistrzu, dziękuję Ci za to, że mogę być z Tobą. Niech Twoja obecność napełni mnie radością; niech Twoja miłość mnie ogarnie; niech Duch Święty modli się we mnie wyjaśniając to, co dla mnie jest niezrozumiałe. Panie, Jezu Chryste, Synu Boga żywego, zmiłuj się nade mną i wnieś w moje życie ciepło Twojej miłości.

            Jezu, pokornie Cię proszę, abyś odsłonił przede mną tajemnicę mojego istnienia. Poznaję swoją niemoc i lęk; otwórz mnie na Twoją uzdrawiającą moc! Dziękuję Ci za te drogi mojego życia, które doprowadziły mnie do tego spotkania z Tobą. Ty wiesz, jak często błądzę, jak często oddalam się od Ciebie; Panie, Ty wszystko wiesz. Boję się Ciebie...

            A jednak przychodzę do Ciebie i przynoszę całe doświadczenie mojego, młodego życia. Oddaję Tobie moją przeszłość, począwszy od chwili, kiedy serce po raz pierwszy zaczęło bić pod sercem mojej Matki. Powierzam Tobie moich Rodziców, ich wzajemną miłość oraz miłość do mnie. Oddaję Tobie zwłaszcza te chwile, gdy nie odczuwałem miłości moich Rodziców, gdy czułem się niechciany, niekochany. Jednak zawsze jest Ktoś, kto mnie kocha bez końca, bez granic, bez warunków. Jesteś, Ty! Jesteś, Super!

W Twoje ręce Panie Jezu składam cały czas mojego dzieciństwa. Czas poznawania świata i zachwytu nad tym, co nowe. Dziękuję Ci za wszystkie dni mojego dzieciństwa. Uwolnij mnie i uzdrów ze złych wspomnień dotyczących minionych wydarzeń i ludzi, którzy mieli na mnie zły wpływ.

            Proszę Cię, abyś uzdrowił czas mojego dorastania, nauki, poszukiwania sensu i celu mojego życia. Czas pierwszych, głębszych przyjaźni. Uzdrów poczucie zagubienia, jakie towarzyszy człowiekowi przy wkraczaniu w dorosły świat, zabierz ode mnie wszystkie lęki i kompleksy, które nie pozwalają mi wzrastać i cieszyć się pełnią życia. Uzdrów mój obraz samego siebie, mojego ciała i oczyść sposób patrzenia na innych.

            Naucz mnie Kim jesteś, abym widział w Tobie mojego starszego Brata i Zbawiciela, zatroskanego o moje szczęście.

Przedstawiam Ci także osoby, z którymi moje relacje nie są właściwe. Ty, Panie znasz ich po imieniu. Jeżeli ktoś potrzebuje mojego przebaczenia, proszę, dodaj mi sił i odwagi, abym to uczynił. Przebaczenie jest początkiem każdego uzdrowienia. Stwórz o Boże, we mnie serce czyste i odnów we mnie Ducha niezwyciężonego!

            Panie Jezu, dziękuję Ci za to, że mnie stworzyłeś; dziękuję Ci miłość, którą okazujesz mi każdego dnia, abym wzrastał i wybierał prawdziwe wartości, abym z Tobą odnosił zwycięstwa. Dziękuję Ci za każde trudne  wczoraj; ofiaruję Ci dzień dzisiejszy i proszę Cię o mądrość i świętą przyszłość! Amen.

Do przemyślenia

Ga 5, 14

"Bo całe Prawo wypełnia się w tym jednym nakazie: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego"

Sakramenty Święte

Warto przeczytać

Warto posłuchać

Warto obejrzeć

GALERIA

Website Security Test