Przyjaciele Miłości Miłosiernej

przyjacielemmCzy nie zdarza się w naszym życiu tak, że staramy się być dobrymi i wiernymi chrześcijanami, chodzimy co niedziela do kościoła, spowiadamy się i przyjmujemy sakramenty, czasem pójdziemy nawet na nabożeństwo majowe czy różaniec, ale nie widzimy wyraźnego wzrostu i rozwoju naszej wiary i nas samych? Od czego zatem to zależy i co należy zrobić, aby nasze życie stawało sie coraz pełniejsze i głębsze? Otóż życie duchowe wymaga od nas podjęcia decyzji oraz cierpliwego i wytrwałego trwania przy podjętym postanowieniu. Przypomina to czasem pielęgnowanie ogrodu czy uprawę roli – cierpliwe sianie, uprawianie, podlewanie aż do czasu, gdy pojawi sie czas zbierania owoców, którymi możemy sie cieszyć.

W internecie możemy skorzystać ze wspaniałej pomocy na drodze wewnętrznego rozwoju, cierpliwej pracy nad sobą oraz modlitwy – cykl konferencji prowadzonych przez małżonków Monikę i Marcina Gajdów jest dostępny dla każdego z nas na jedno kliknięcie. Marcin jest lekarzem, Monika pedagogiem, mają czwórkę dzieci i oboje od wielu lat prowadza aktywną działalność rekolekcyjną i terapeutyczną. Z tej działalności oraz przede wszystkim z własnego doświadczenia głębokiego życia duchowego czerpią doświadczenie i mądrość, którymi dzielą sie w konferencjach dostępnych dla wszystkich pod tym linkiem:

 KONFERENCJE

W klimacie proponowanej przez nich duchowości Miłości Miłosiernej odbywają sie też spotkania modlitewne w różnych miastach Polski, również w Warszawie i okolicach (Otwock, Ząbki), szczegóły poniżej:

 REKOLEKCJE 

Grażyna

Do przemyślenia

Łk 11,20

"Jeżeli ja mocą Bożą wyrzucam czarty, to już przyszło do was Królestwo Boże"

Sakramenty Święte

Warto przeczytać

Warto posłuchać

Warto obejrzeć

GALERIA

Website Security Test